Jeśli zamówiony towar okazał się nieodpowiedni, możesz zwrócić zamówienie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Postępuj zgodnie z poniższą procedurą :

Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu

Zabezpiecz i zapakuj zwracane produkty wraz z oryginalnym opakowaniem.
Prosimy NIE OKLEJAĆ opakowań bezpośrednio taśmą/etykietami – opakowanie stanowi część zakupionego produktu i jest przekazywane do dalszego użytku ♡

Do paczki dołącz dowód zakupu:

Paragon/fakturę oraz wypełniony formularz zwrotu.

Adres do zwrotów:

Layanabell
ul. Rynek Podgórski 12/33 30-518 Kraków
tel.  607 126 750

Ze względów logistycznych, uprzejmie prosimy o nieodsyłanie zwrotów za pośrednictwem Poczty Polskiej – znacznie przyspieszy to proces zwrotu ♡

Bardzo prosimy, aby przymierzać stroje kąpelowe na czystą skórę oraz bieliznę.

  1. Zwracane produkty powinny mieć wszystkie oryginalne metki papierowe oraz nienaruszone wkładki ochronne (w przypadku strojów kąpielowych).
  2. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru lub obniżyć jego wartość, w przypadku gdy produkt będzie nosił ślady użytkowania (np. ślady biologiczne, brak oryginalnego zamocowania metki, ślady od podkładów, pudrów z drobinkami, balsamów, antyperspirantów, uszkodzenia materiału lub ślady wszelkich środków zapachowych takich jak perfumy, środki piorące itd.).
  3. Koszt wysyłki ponosi kupujący.
  4. Zwrot zostanie rozpatrzony w ciągu 14 dni, w praktyce staramy się dokonywać zwrotów wpłat na bieżąco – w ciągu kilku dni od daty otrzymania przesyłki.
  5. Zwrot płatności następuję taką samą drogą jaką zostało opłacone zamówienie. Jeśli nie bedzie to możliwe, wyślemy środki na numer konta podany w formularzu zwrotu.

Chcesz złożyć reklamację ?

Na pewno uda nam się wspólnie znaleźć zadowalające rozwiązanie.

Napisz do nas na biuro@layanabell.com, wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do zwracanych produktów razem z dowodem zakupu (paragonem)