Jeśli zamówiony towar okazał się nieodpowiedni, możesz zwrócić zamówienie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Postępuj zgodnie z poniższą procedurą :

Wypełnij formularz zwrotu, który został dołączony do paczki lub pobierz go poniżej:

Zabezpiecz i zapakuj zwracane produkty wraz z oryginalnym opakowaniem.

Do paczki dołącz wypełniony formularz zwrotu.

Adres do zwrotów:

Layanabell

ul. Starowiślna 42

30-392 Kraków

tel.  607 126 750

e-mail : biuro@layanabell.com

Ze względów logistycznych, uprzejmie prosimy o nieodsyłanie zwrotów za pośrednictwem Poczty Polskiej – znacznie przyspieszy to proces zwrotu ♡

Bardzo prosimy, aby przymierzać stroje kąpelowe na czystą skórę oraz bieliznę.

  1. Zwracane produkty powinny mieć wszystkie oryginalne metki papierowe oraz nienaruszone wkładki ochronne (w przypadku strojów kąpielowych).
  2. Sprzedający ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu towaru lub obniżyć jego wartość, w przypadku gdy produkt będzie nosił ślady użytkowania (np. ślady biologiczne, brak oryginalnego zamocowania metki, ślady od podkładów, pudrów z drobinkami, balsamów, antyperspirantów, uszkodzenia materiału lub ślady wszelkich środków zapachowych takich jak perfumy, środki piorące itd.).
  3. Koszt wysyłki ponosi kupujący.
  4. Zwrot zostanie rozpatrzony w ciągu 14 dni, w praktyce staramy się dokonywać zwrotów wpłat na bieżąco – w ciągu kilku dni od daty otrzymania przesyłki.
  5. Zwrot płatności następuję taką samą drogą jaką zostało opłacone zamówienie. Jeśli nie bedzie to możliwe, wyślemy środki na numer konta podany w formularzu zwrotu.

Chcesz złożyć reklamację ?

Na pewno uda nam się wspólnie znaleźć zadowalające rozwiązanie.

Napisz do nas na biuro@layanabell.com, wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do zwracanych produktów razem z dowodem zakupu (paragonem)