Top o kroju bandeau (opaski). Wiązanie 3w1 – zawiąż z przodu na kokardę, z tyłu lub na szyi. 

Top posiada szerokie, ozdobne falbanki. W ramiączkach zastosowaliśmy elastyczną, bezuciskową gumę – dzięki której, strój możesz nosić na 2 sposoby: standardowo lub opuszczony na barki.

Model kopertowy, który możesz nosić na conajmniej dwa różne sposoby – przewiązany z przodu na krzyż lub tył na przód.

Strój, który możesz nosić na conajmniej 6 różnych sposobów. Regulowane miseczki, wiązanie na szyi oraz w pasie – takie rozwiązanie pozwala na indywidualne dopasowanie rozmiaru w obwodzie.

Ręcznie wykonane zakładki na przodzie topu, regulowane ramiączka oraz wiązany tył. Strój kąpielowy posiada ozdobne elemenety – metalowe regulatory w kolorze złotym.

Nasz top RITHA wyróżnia efekt mocno marszczonych miseczek. Top wiązany na szyi i w pasie, ten model możesz nosić na conajmniej trzy różne sposoby.

Top wzmocniony fiszbiną. Wiązany na szyi oraz z tyłu na kokardę. Głębokie wcięcie V na wysokości mostka, optycznie powiększy Twój biust – jednocześnie modelując dekolt.

To bardziej odważna wersja naszego dołu KIM. Przód stroju został zabudowany, dla komfortu noszenia, natomiast z tyłu postawiliśmy na głębokie wycięcie, które uwypukli Twoje pośladki!

Dół z niskim stanem i optymalnym zabudowaniem pośladków. Falbanki są wzmocnione bezuciskową gumą, która pozwala na dopasowanie stroju do sylwetki.

Krój V-neck. Podciągnij boki stroju nad biodra i maksymalnie wydłuż nogi! Mocno wycięte pośladki, sprawiają, że dół NELL to strój idealny do opalania.

Klasyczne bikini z niskim stanem, ponadczasowe figi z optymalnie zabudowanymi pośladkami.
Obwód możesz dopasować przez szerokie wiązania po bokach.

Uniwersalne figi z wysokim stanem. W tym modelu pośladki są bardziej zabudowane, w porównaniu do naszego dołu BELLA.

Dół ze średnim stanem. Zawiąż troczki wysoko nad biodrami, maksymalnie wydłużając nogi. Marszczenie jest w pełni regulowane – zarówno z przodu i jak z tyłu.

Dół ze średnim stanem. Model idealny do opalania, z optymalnym zabudowaniem pośladków. Klasyczny krój, maksymalnie wydłużający nogi i wysmuklający sylwetkę.