O MARCE

Layanabell to marka od kobiety – dla kobiet.

„Moja przygoda z marką odzieżową rozpoczęła się z potrzeby stworzenia produktów, których brakowało w mojej szafie. Idealnie skrojony dół z wysokim stanem, maksymalnie modelujący sylwetkę i podkreślający talię.. seksowny, ale równocześnie odpowiednio zabudowany – dla pełnego komfortu noszenia. Tak powstał komplet BELLA od którego wszystko się zaczęło. Stworzyłam Layanabell z myślą o podkreśleniu naturalnego piękna kobiet, podążaniu za nimi i dopasowaniu się do ich potrzeb. Ponadczasowe fasony w uniwersalnej odsłonie, doskonałej jakości materiały i staranne odszycie. Samodzielnie dobieram nici, dodatki produkcyjne i dbam o każdy detal kolekcji.” – założycielka i projektantka Oliwia Miodońska-Lankosz

JAKOŚĆ

Prowadzimy 3-etapową kontrolę jakości. Po zakończonym procesie szycia, jeszcze przed odbiorem produkcji ze szwalni, jest przeprowadzana 1 kontrola odszytych produktów. Gdy produkcja dotrze do naszej siedziby, przed przyjęciem na magazyn – po raz drugi sprawdzamy czy wszystkie produkty są zgodne z naszymi wymogami technicznymi. Ostatnia kontrola jakości jest realizowana na etapie pakowania,  bezpośrednio przed wysyłką produktu do klienta. Proces ten pozwala nam maksymalnie zminimalizować problem błędów produkcyjnych.

MATERIAŁY

Unikalność kolorów i wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości to dla nas priorytet. Wszystkie produkty z kolekcji SWIMWEAR są szyte dwuwarstowo z certyfikowanej włoskiej lycry o wysokiej gramaturze i niezwykle aksamitnym dotyku. Wybieramy takie tkaniny/dzianiny, które Twoja skóra pokocha i nie będzie chciała się z nimi rozstać.

Znajdziesz u nas także takie materiały jak Tencel – pozyskiwany w 100% z natury czy połączenie bawełny i lnu z dodatkiem poliestru z recyklingu – delikatnej dresówki z widocznymi włóknami o charakterystycznym wyglądzie. Dbamy o to, aby nasze materiały posiadały certyfikat OEKO TEX 100 Standard.

PRODUKCJA

Od projektu, przez opracowanie konstrukcji, odszycie prototypu aż po finalny produkt – cała produkcja odbywa się w Polsce, w lokalnych szwalniach. Przed każdym wypuszczeniem kolekcji, dokładkie testujemy i sprawdzamy jakość naszych materiałów.

KOLEKCJE

Nasze kolekcje uzupełniają się wzajemnie, projekty z kategorii SWIMWEAR są tworzone w myśl zasady MIX&MATCH – co oznacza, że wszystkie modele możesz dowolnie ze sobą łączyć i miksować, tworząc własny zestaw. Nasze kolekcje wyróżniają 2 wyrażenia : Uniwersalność oraz Komfort.

Uniwersalność – uwielbiamy praktyczne i nieszablonowe rozwiązania. Staramy się wypuszczać projekty, które możesz nosić na więcej niż jeden sposób. Zależy nam, abyś za każdym razem mogła poczuć się oryginalnie i stylowo.

Komfort – wygoda podczas noszenia to dla nas priorytet. Nasze stroje mają ukryte szwy, dzięki temu wykończenie brzegów jest niezwykle delikatne i przyjemne dla ciała. Zamiast klasycznych metek w szwie bocznym, nasze stroje posiadają niewyczuwalne metki termotransferowe wewnątrz stroju.

DETALE

Zależy nam, aby nasze produkty przykuwały uwagę i wyróżniały się na tle innych strojów. Falbanki, delikatne marszczenia, dodatkowe wiązania – to one wpływają na efekt finalny i wyjątkowośc naszych projektów.