Jeśli nie trafiłaś z rozmiarem towaru, możemy dokonać jego wymiany w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Skontaktuj się z nami, aby potwierdzić dostępność produktu, odeślij do nas paczkę wraz z informacją o wymianie, a my w ciągu kilku dni od odbioru na własny koszt odeślemy do Ciebie wymieniony produkt!

Postępuj zgodnie z poniższą procedurą :

Napisz do nas (biuro@layanabell.com), aby potwierdzić dostępność produktów i możliwość zrealizowania wymiany

Wydrukuj i wypełnij formularz wymiany oraz dołącz go do przesyłki

Zabezpiecz i zapakuj zwracane produkty wraz z oryginalnym opakowaniem.

Adres do obsługi wymian:

Ze względu na zmianę lokalizacji naszego magazynu, prosimy o tymczasowe kierowanie zwrotów/wymian do punktu Inpost KRA54M w Krakowie (paczkomat Inpost). Dziękujemy za wyrozumiałość!

Layanabell

tel. 607 126 750

e-mail: biuro@layanabell.com

Ze względów logistycznych, uprzejmie prosimy o nieodsyłanie wymian za pośrednictwem Poczty Polskiej – znacznie przyspieszy to cały proces.
Prosimy również nie odsyłać paczek za pobraniem oraz do punktów odbioru np. paczkomatów.

Bardzo prosimy, aby przymierzać stroje kąpelowe na czystą skórę oraz bieliznę.

  1. Wymieniane produkty powinny mieć wszystkie oryginalne metki papierowe oraz nienaruszone wkładki ochronne (w przypadku strojów kąpielowych).
  2. Wymieniany Towar nie może posiadać oznak użytkowania.
  3. Sprzedający ma prawo odmówić zrealizowania wymiany towaru w przypadku, gdy produkt będzie nosił ślady użytkowania (np. ślady biologiczne, brak oryginalnego zamocowania metki, ślady od podkładów, pudrów z drobinkami, balsamów, antyperspirantów, uszkodzenia materiału lub ślady wszelkich środków zapachowych takich jak perfumy, środki piorące itd.)
  4. Sprzedający umożliwia grzecznościowa wymianę towarów ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki w miarę dostępności produktów.
  5. Wymiana grzecznościowa nie wstrzymuje biegu terminu zwrotu– liczonego od dnia otrzymania pierwszej przesyłki. Termin na odstąpienie umowy jest terminem zawitym – nie ulega on ani zawieszeniu ani przerwaniu, dokonanie wymiany nie powoduje przedłużenia tego terminu.
  6. Wymiana rozmiaru jest możliwa tylko w obrębie produktów z tej samej kategorii. Nie dokonujemy wymian na inny kolor lub model.