ZAMÓWIENIA/ZWROTY/PŁATNOŚCI

Czy macie sklep stacjonarny ?

Planujemy otwarcie sklepu stacjonarnego w Krakowie w drugiej połowie maja – o szczegółach będziemy informować na naszych mediach społecznościowych, zachęcamy do śledzenia 🙂

Mam zaplanowany wyjazd. Czy istnieje możliwość wysyłki jeszcze dzisiaj ?

Napisz do nas na biuro@layanabell.com, zrobimy co w naszej mocy, aby Twoje zamówienie dotarło na czas! 🙂

Ile czasu mam na zwrot/wymianę ?

Na zwrot lub wymianę produktu masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia.

Zgubiłam paragon, czy mogę dokonać zwrotu bez niego ?

Paragon nie jest obowiązkowy, ale jest dla nas dużym ułatwieniem pod wzgledem księgowym. Dołączenie paragonu do przesyłki lub przesłanie skanu/zdjęcia na biuro@layanabell.com przyspieszy procedurę zwrotu.

Co mogę zrobić, jeśli otrzymałam niewłaściwy produkt ?

Bardzo nam przykro, jeśli doszło do pomyłki! Niezwłocznie skontaktuj się z nami mailowo: biuro@layanabell.com, zlecimy odbiór błędnego produktu i wysyłkę prawidłowego zamówienia.

Ile mam czasu na opłacenie zamówienia ?

Na opłacenie zamówienia masz 3 dni robocze od momentu złożenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Gdzie znajdę paragon za zamówienie ?

Do każdej paczki jest dołączony paragon w formie papierowej (wydruk z kasy fiskalnej).

Złożyłam zamówienie i nie otrzymałam powiadomienia mailowego. Co mogę zrobić ?

O wszystkich etapach realizacji zamówienia zawsze informujemy mailowo. Jeśli nie otrzymujesz żadnych wiadomości, najprawdopodobniej w Twoim adresie e-mail wkradła się literówka lub wiadomości trafiają do folderu SPAM. Skontaktuj się z nami na biuro@layanabell.com i powiadom nas o błędzie.

Czy mogę anulować zamówienie ?

Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze przekazane do wysyłki, możesz anulować swoje zamówienie. W tej sprawie skontaktuj się z nami mailowo: biuro@layanabell.com

Czy mogę dokonać zmian w zamówieniu ?

W miarę dostępności produktów, istnieje możliwość dokonania zmian w zamówieniu przed wysyłką, skontaktuj się z nami na biuro@layanabell.com i sprawdzimy czy możemy dokonać modyfikacji.

PRODUKTY

Czy Wasze stroje posiadają wszyte miseczki push-up?

Stawiamy na naturalne piękno kobiet, dlatego nie stosujemy usztywnień w postaci dodatkowych miseczek/ wkładek w topach. Wszystkie stroje kąpielowe są szyte dwuwarstwowo. Jeśli zależy Ci na dodatkowym usztywnieniu – istnieje możliwość doszycia wkładek we własnym zakresie u krawcowej.

Jaka jest różnica pomiędzy dołem KIM a dołem BELLA ?

Różnica pomiędzy tymi dwoma modelami jest przede wszystkim w zabudowaniu pośladków. Tył dołu BELLA jest mocniej wycięty, co sprawia, że pośladki w tym modelu są bardziej wyeksponowane. W przypadku dołu KIM –  tył jest mocniej zabudowany.

Czy szyjecie produkty na wymiar ?

Niestety nie realizujemy usług szycia na wymiar. Z miłą chęcią pomożemy dobrać właściwy rozmiar z naszej rozmiarówki, napisz do nas na biuro@layanabell.com

Według tabeli jestem pomiędzy dwoma rozmiarami. Który z nich powinnam wybrać ?

Zawsze jeśli zastanawiasz się pomiędzy dwoma rozmiarami, zalecamy wybór mniejszego rozmiaru. Prosimy pamiętać, że strój nie może być luźny. Odpowiednio dopasowany rozmiar to taki, który mocno przylega do naszej sylwetki. To bardzo ważne – ponieważ pod wpływem wody, strój dodatkowo się uelastyczni.

Czy Wasze stroje będą odpowiednie na ciążowy brzuszek ?

Tak, w przypadku dołów z wysokim stanem – sugerujemy wybór większego rozmiaru. Poza wszystkimi modelami z niskim stanem, na ciążowym brzuszku świetnie sprawdza się również nasz strój jednoczęściowy ALL in ONE 🙂